خانه
برنامه های ما
برنامه های تفریحی

برنامه های تفریحی و ورزشی

ساعتی خوش

موسسه دوست اتیسم  بر آن شده است تا ساعاتی خوش را برای فرزندان اتیسم فراهم آورد، به همین منظور به صورت دوره ای هماهنگی های لازم با شهر بازی های سطح شهر برای استفاده خانواده و کودکان اتیسم صورت میگیرد.

ثبت نام در طرح

پنج شنبه های شاد

موسسه دوست اتیسم  به صورت دوره ای طی قراردادی مراکز مجهز اتیسم را برای برگزاری ساعاتی به دور از دغدغه برای والدین و مفرح برای کودکان فراهم می آورد تا کودکان در یک برنامه زمانی چهار ساعته به بازی و یادگیری تحت آموزش مربیان مجرب قرار گیرند. 

ثبت نام در طرح

طرح بچه های رنگین کمان

سه چهارگوش یک کارگاه هنری شاد و رنگارنگ است   فضایی برای شناخت استعدادهای منحصر به فرد و خلاقیت کودکان  اینجا کودکان رؤیاهای بزرگ می بافند و به تحققشان باور دارند    عشق، احترام و لذت را تمرین می کنیم و به آینده ای روشن باور داریم

ثبت نام در طرح

رکاب دوستی

دوچرخه سواری یکی از ورزشهای مفرح و شادی بخش است. در این ورزش هر دو نیمکره مغز در حال استفاده است که یکی از راههای افزایش کارایی کودکان اتیسم می باشد. به همین منظور موسسه دوست اتیسم اقدام به برگزاری کمپین های دوچرخه سواری برای کودکان اتیسم می کند.  

ثبت نام در طرح

استخر

استخر :موسسه دوست اتیسم اقدام به برگزاری دوره های آموزش شنا مخصوص کودکان اتیسم در استخر آبفا نموده است که طی آن جلسات آموزشی هفتگی شنا برگزار می گردد . همچنین این موسسه جهت آسایش کودکان اتیسم اقدام به تجهیز استخر شنای باور کرده است که قابل استفاده برای این عزیزان باشد.  

ثبت نام در طرح