هنرمندی با اختلال اتیسم، برای تشکر از کارمندان، بادکنک درست می کند.

هنرمندی با اختلال اتیسم، برای تشکر از کارمندان، بادکنک درست می کند.
1399/6/5
: حتی کسی که دارای نیازهای ویژه است، کلمه قدردانی را می شناسد و به روش خاص خودش قدردانی کردن را نشان می دهد.

ادی لین که اهل نیوجرسی و ۲۲ ساله است برای تشکر از کارمندان خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا بادکنک مجسمه ای شکل درست می کند. کارهای او توجه مردم سراسر کشور را به خود جلب کرده است. مادر او می گوید: من فکر می کنم کار ادی به مردم این الهام را می دهد که حتی کسی که دارای نیازهای ویژه است، کلمه قدردانی را می شناسد و به روش خاص خودش قدردانی کردن را نشان می دهد. ادی در سن ۳ سالگی تشخیص اتیسم گرفته است و تا سن ۱۰ سالگی با استفاده از برنامه های آموزشی یوتیوب یاد گرفت که چگونه بادکنک درست کند. او از آن زمان، این سرگرمی را به حرفه سودآوری تبدیل کرده است. ادی عاشق ابرقهرمانان است. از نظر او بسیاری از قهرمانان شنل ندارند. مادر او توضیح داد، ادی وقتی به مطب پزشک می رود، هر کسی که به او کمک می کند را دکتر صدا می کند. حتی وقتی خدمتکار خانواده تخت خواب او را مرتب می کند، بادکنک های دسته گلی به او هدیه می دهد.

ادی برای مادرش یک بادکنک با پیام ازت متشکرم ساخت که این اقدام او، راه خود را به سمت رسانه‌های اجتماعی باز کرد و از آنجا کمپین "ازت متشکرم" ادی اوج گرفت. او اکنون برای پستچی‌ها، کارمندان خدمات درمانی و افسرهای پلیس، بادکنک های مجسمه ای شکل درست کرده است.

ابتدا ادی بر روی هنر ساخت بادکنک برای مناسبت‌های خاص مانند تولد ها تمرکز داشت. اکنون او با درخواست های پولی برای ساخت حرکت‌های قدردانی مشابهی را انجام می دهد که ساخت برخی از آنها ممکن است ۱۰ دقیقه طول بکشد. ادی به طور پاره وقت در کتابخانه محلی کار می کند. مادرش می گوید: هنرساخت بادکنک به او کمک کرده است تا با وجود داشتن اختلال اتیسم، با مردم ارتباط برقرار کند و صحبت کردن با مردم قطعاً به او کمک می کند و باعث بالا رفتن عزت نفس او می شود. این چیزی است که او به خوبی بلد است و به آن افتخار می کند.

مادرش امیدوار است که دیدن داستان زندگی ادی، دیگران را به مهربانی و ابراز قدردانی برانگیزد. مادرش در پایان افزود: این افراد با تشکر شما یا بدون تشکر شما کارشان را بدون هیچ تفاوتی انجام می دهند اما این طبیعت انسان است که می خواهد از او قدردانی شود. ویروس کرونا باعث شده است تا از کارمندان خط مقدم تشکر شود.

کارهای جذاب ادی را میتوانید در صفحه ی اینستاگرام او به آدرس ausomeballooncreator مشاهده کنید.


1
0

پیام ها

شما هم نظرات خود را برای ما ارسال کنید.