شیوع اوتیسم با 10 درصد افزایش در سال 2020

شیوع اوتیسم با 10 درصد افزایش در سال 2020
برآورد CDC در مورد شیوع اوتیسم با 10 درصد افزایش ، از هر 54 کودک در ایالات متحده ، 1 نفر است.
پیشرفت مهم در شاخص های کلیدی: برای اولین بار ، میزان شیوع در کودکان سیاه و سفید یکسان است ، و پیشرفت قابل توجهی در تعداد کودکان دریافت کننده غربالگری رشد تا 3 سالگی وجود دارد
نیویورک (26 مارس 2020) - مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) امروز بر اساس تجزیه و تحلیل سوابق پزشکی و یا مدارس 8 ساله 2016 ، به روزرسانی دوسالانه شیوع اوتیسم در میان کودکان این کشور را منتشر کرد. قدیمی از 11 سایت نظارت در سراسر ایالات متحده است. گزارش جدید پیشرفت واقعی در غربالگری و تشخیص زودهنگام را نشان می دهد ، نتیجه بیش از یک دهه آگاهی و حمایت از فعالیت های Autism Speaks و دیگر سازمان ها.

این گزارش نشان دهنده افزایش مداوم شیوع اختلال طیف اوتیسم (ASD) در ایالات متحده است. نکته مهم ، برای اولین بار CDC هیچ تفاوتی در میزان شیوع بین کودکان سیاه و سفید پیدا نکرد ، نشان می دهد که شکاف در دسترسی به غربالگری و تشخیص ممکن است در حال بسته شدن باشد.

آنجلا گیگر ، رئیس و مدیر اجرایی اوتیسم صحبت می کند ، گفت: "جهان اوتیسم از زمانی که ما در سال 2005 تاسیس شدیم ، زمانی که شیوع تخمینی 1 در 166 بود ، به طور قابل توجهی تغییر کرده است." "هسته اصلی مأموریت ما از زمان تأسیس ما افزایش غربالگری و کاهش سن تشخیص ، به ویژه در جمعیت اقلیت بوده است. این خبر نمی تواند برای هزاران نفر از طرفداران سخنرانی های اوتیسم ، داوطلبان و شرکای جامعه و همچنین شرکای تبلیغاتی Ad Council و BBDO که کار برنده جایزه آنها را امکان پذیر می کند ، مفید باشد. این نشان می دهد که وقتی سازمان های غیرانتفاعی موضوع را در اولویت قرار می دهند ، تغییر اتفاق می افتد. "

یافته های کلیدی عبارتند از:

از هر 54 کودک ، یک نفر در 8 سالگی در سال 2016 ASD تشخیص داده است ، که تقریبا 10 درصد بیشتر از 2014 است که تخمین 1 از 59 بود.
در حالی که CDC هیچ تفاوتی در میزان شیوع بین کودکان سیاه و سفید پیدا نکرد ، یک شکاف در شیوع در میان کودکان اسپانیایی تبار همچنان وجود دارد ، که نشان دهنده نیاز به گسترش غربالگری و مداخله در این گروه است. بعلاوه ، کودکان سیاه پوست و اسپانیایی تبار با اوتیسم در سنین بالاتر ارزیابی شدند تا کودکان سفیدپوست مشابه ، باز هم نشان می دهد که باید کارهای بیشتری در این زمینه انجام شود.
تعداد کودکانی که در 3 سالگی از نظر رشد رشدی داشته اند از 74 درصد به 84 درصد افزایش یافته است ، این نشانه پیشرفت بالقوه به سمت غربالگری زودتر و سازگارتر توسط ارائه دهندگان خدمات بهداشتی است.
با ثابت نگه داشتن گزارش های قبلی ، چهار برابر بیشتر از دختران تشخیص می دهند دختران. این نشان دهنده نیاز به تحقیقات بیشتر برای درک شکاف شیوع و اطمینان از مراقبت های مورد نیاز دختران در این طیف است.
تفاوت های قابل توجهی در فراوانی تشخیص اوتیسم بین سایت های نظارت بر CDC وجود دارد. این موارد از کمترین میزان 1 در 76 در کلرادو تا بالاترین سطح 1 در 32 در نیوجرسی است. این ممکن است به دلیل نحوه تشخیص و ثبت اوتیسم در جوامع مختلف باشد.
"ما بی وقفه تلاش کرده ایم تا تحقیقاتی را انجام دهیم که امکان تشخیص و مداخله زودتر را فراهم کند. حمایت از جامعه اوتیسم و ​​اطمینان از دسترسی به مراقبت. و برنامه ها و خدماتی که به رأی دهندگان ما اجازه می دهد تا به پتانسیل کامل خود برسند. " "با وجود پیشرفت های انجام شده ، ما می دانیم که موارد بیشتری نیاز است. ما همچنان از اهمیت غربالگری زودهنگام و مداخله برای همه کودکان حمایت خواهیم کرد ، زیرا می دانیم این امر منجر به نتایج بهتر می شود و فرصت رشد افراد اوتیسم را افزایش می دهد. "

اوتیسم اسپیکز از قانون گذاران ، آژانس های بهداشت عمومی و موسسه ملی بهداشت می خواهد تا تحقیقات را برای درک بهتر افزایش مداوم شیوع و بیماری های پزشکی که ممکن است همراه با اوتیسم باشد ، پیش ببرند. با این کار ، سازمان از سیاست گذاران می خواهد تا بودجه فدرال تحقیقات اوتیسم را مطابق با راهنمایی کمیته هماهنگی بین اتیسم (IACC) دو برابر کنند و سیاست هایی را ارائه دهند که خدمات و پشتیبانی بهتر برای مداخلات زودرس ، آموزش ، انتقال تا بزرگسالی ، اشتغال و زندگی در جامعه.